2752
2734
عنوان

يه دروغي گفتم موندم توش كمكم كنيد

1154 بازدید | 78 پست

دي ماه پارسال با يه اقايي اشنا شدم كه مهندس عمران بود خودش تمام تلاش رو كرد ك بهم نزديك بشيم سه ماه بعدش اوكي شديم از رفتار و ي سري از صحبتاش تصميم جدي داره تو رابطمون 

اقا حالا من روز اول قبل از اين ك دوست بشيم بهش گفتم ليسانس دارم راستش من ب خاطر ي سري از مشكلات خانوادگي ترم دو انصراف دادم و الان ب اين موضوع خيلي حساسم و خجالت ميكشم ب كسي بگم نخوندم 

فكرم نميكردم ديگه ببينمش الان همه مشكلم اينه كه بهش دروغ گفتم

كمكم كنيد بهش چي بگم كه خراب نشم

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
خدا هم حرفى براى گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بگو ترم آخر انصراف دادم 😑😐

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
حس ميكنم ميدونه الكي بهش گفتم اخه همش ازم سوال ميكنه

راستشو بگو 

بگو من به این مورد حساس بودم و چون فعلا نمیشناختمتون زیاد دوس نداشتم در مورد مسائل شخصی و ندرکم کامل بهتون توضیح بدم

حالا بدون ترم دو انصراف دادم..

راستشو بگو و دلیل دروغتم بگو 

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
حس ميكنم ميدونه الكي بهش گفتم اخه همش ازم سوال ميكنه

قبل خواستگاری بگو بهت دورع گفتم هرچی بوده بگو اومد وومد نیومدم نیونده دیگه

نهایت ادامه تحصیل بده

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2706