2737
2734
عنوان

حس ششیمیا فقط بیاااان

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه  ب منم بگی حس کسی دوسش دارم نسبت به من

تو خیالت نیس

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2728
یعنی چی

یعنی اون بهت فکر نمیکنه

تو فکر تو نیس

نمیدونم

ی جورایی باید بیشتر خودت و تو دیدش قرار بدی

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
میشه اینم جواب بدی  کی ازدواج میکنم خصوصیات  همسرم چیه

۲ ساله دیگه

شوهرت قد بلنده و ارومه

اخلاقش خوبه

۲ ساله دیگه شوهرت قد بلنده و ارومه اخلاقش خوبه

عزیزم این میشه جواب بدی

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم

اینده شغلی دارم؟؟مهاجرت میکنم؟؟

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
2738
عزیزم این میشه جواب بدی ببخشید اینقدر سوال پرسیدم اینده شغلی دارم؟؟مهاجرت میکنم؟؟

۲۸-۲۹شغل پیدا میکنی

ازش اجازه بگیرم اگه اجازه دادن حتما برا ۲۰۰نفرو حدس زد و حتی برا خودمو کلش درست بود از وحشت فقط میخو ...

میشه برا منم بگین کیه؟

اون نقطه از زندگیم هستم که نمیدونم کجام چند چندم به همین راحتی ولی سخت

بلند

مو بلوند

رنگ پوست سبزه

اخلاق نه خوب نه بد درسته؟؟؟

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
2706