2737
2734
عنوان

نامزدم اومده باماشین توکوچه نمیره😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 85 پست
اهمیت نده بهش چون یادمیگیره همیشه اینکارو بکنه گوشیتو خاموش کن بگو من خونواده دارم 

بگو بخوامم ببخشمت الان وقتش نیست برو فعلا

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی مامان بابات نمیفهمن میشه چی پس ؟دله خودتو خوش میکنی؟

عزیزم اون خیلی اصرارداره بیادخواستگاری ولی من بخاطرشرایطی که داره فعلانمیتونم به خانوادم بگم وهمچنین شرایط خودم..اخه چراشمانی نی سایتیااینجوری هستین☺

بچه هااا این انتفام باز اومد😑😂😂😂😂😂😂😂کلا هستش 

ازهمینجا سلام‌میکنم عزیزم تو اون تاپبکه خیلی ذکرخیرت بوداااا😂😂😂

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
2738

بچه ها من یچیزایی فهمیدم شما هم بدونین 😅اسی تاپیکاتو خوندم

۱۳ سال اختلاف سنی دارن

دوس پسرش ی بچه داره

ک دعواشون سر همین بچه بوده. و دوس مسره سر اسی داد زده😅تامام

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706