2752
2734
سلام عزیزم پسر منم ۴ ماهه استپ رشدی داره خیلی نگرانم تو مشهد دکتر رجب پور بردم شما دخترتون وزن گرف خ ...

سلام من راهی پیدانکردم دکتر رجب پور بردم بعدو دکتر وکیلی و بهداشت ویک دکتر متخصص هم بردم اما وزن استپی نداشت کم رشد می‌کرد که گفتن طبیعی موقعی که کلا رشد نداشت فقط رجب پور بردم...الان دیگه استپ خداروشکر نداره اما رشد ضعیفه ضعیف داره....پیشنهاد من به شما اینهخودتون چکاپ بدینالبته اگه شیرخودتونو میدین چون من چکاپ دادم بهترشد چون ویتامینام کم بود....و پیشنهاد دیم اینه شیر خشک حتما بده استخوان بندی رو خوب میکنه چون همهویتامین هارو داره....نتیجه اش رو به من بدین ممنون.خدا پشت پناهت...من درخواست میدم قبول کن 

سلام عزیزم پسر منم ۴ ماهه استپ رشدی داره خیلی نگرانم تو مشهد دکتر رجب پور بردم شما دخترتون وزن گرف خ ...

احتمالا دندون هم هست ببین تا دو ماهه دیگه درمیاره دندون چون بعد استپ دخترم بعد دوماه ونیم دندون درمیومد ورشد خوب داشت یک ماه باز استپ تا دوماه....از شش‌ماهه تا ۱۴ ماهگی استپ داشت الان استپ نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا دندون هم هست ببین تا دو ماهه دیگه درمیاره دندون چون بعد استپ دخترم بعد دوماه ونیم دندون درمی ...

مرسی عزیزم جوابمو دادی دکتر پوررجب بردم شربت ساختنی اشتهاآور داد شما اونو دادی؟ درخواست دوستیتو قبول کردم عزیزم

قضاوت کار خداست
2731