2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کره میریزم ولی شیرخشک لب نمیزنه تو فرنی حتی تو سرلاک مزه اشو بفهمه از گوشه لب میریزه بیرون تا 4 ماه خورد یهو کلا گذاشت کنار تا 4 ماه که میخورد هم قد هم وزنش عالی رشد میکرد 1.5 درماه گذاشت کنار الان تو حسرت 100 گرمم
Lilypie Maternity tickers
2731
عزیزم منم با بدبختی به امیرم شیر دادم راهشو پیدا کن اره شیشه مربا در اهنی اما اول یه درو شیشه رو بزار توی اب جوش یه دودقیق خالی بجوشه که نترکه در ضمن روش در حال جوشیدن و و قتی گوشت توشه اصلا اب سرد نریز که میترکه هاااااااا
خدا حفظش کنه براتون والا با قاشق با شیشه و..... انواع شیر خشک ولی نمیخوره عاشق فرنی باشیر پاستوریزست دکترش گفت بده توغذا مشکلی نیست کلا عاشق ماسته ماست میدم زیاد بدم مشکلی نداره؟
Lilypie Maternity tickers
خدا حفظش کنه براتون والا با قاشق با شیشه و..... انواع شیر خشک ولی نمیخوره عاشق فرنی باشیر پاستوریز ...

سلام..دختر منم دوماهه رشد نکرده،داره دندون درمیاره..نسبت به همسن های خودش عقب مونده..میخاستم بدونم مشکل پسرشما حل شد؟رشدش خوب شد یا همون جوری مونده؟

دختر منم استپ رشدی کرده شما چیشد الان بچت چندوقته خوبه رشدش از دندوناش بوده ....تو رو خدا جواب بده

سلام عزیزم پسر منم ۴ ماهه استپ رشدی داره خیلی نگرانم تو مشهد دکتر رجب پور بردم شما دخترتون وزن گرف خواهش میکنم جواب بدین

قضاوت کار خداست
دختر منم استپ رشدی کرده شما چیشد الان بچت چندوقته خوبه رشدش از دندوناش بوده ....تو رو خدا جواب بده

سلام عزیزم پسر منم ۴ ماهه استپ رشدی داره خیلی نگرانم تو مشهد دکتر رجب پور بردم شما دخترتون وزن گرف خواهش میکنم جواب بدین

قضاوت کار خداست
2706