2737
2739
عنوان

تروخدا دعا كنيد تستم منفي بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 79 پست
نگران نباش...بچه هابدنشون مقاومه

تروخدا دعا كن بچه من زود بدنيا اومده دارم سكته ميكتم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا باید با ماسک شیر بده

همش ماسك زدم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2731
بچه روهم بغل کرد؟؟؟ بهش زنگ بزن بگوممنون بابت احتیاطی که کردی😏

ما هم نه ماهه قرنطینه ایم تا دوهفته پیش آقا دادشم که ساکن یع شهر دیگه است اومدن و لطف کردن و به هممون سر زدن و برامون کرونا سوغاتی آوردن اتفاقا منم امروز زنگ زدم و ازش تشکر کردم  

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍

اسی ان شاالله ک چیزی نیس استرس ب خودت نده ولی هر موقع بچه را میخوای شیربدی  ماسک بزن و دستکش دست کنعنبرنساراهم کمی دود کن

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

@اعتصامی    

2738
تروخدا دعا كن بچه من زود بدنيا اومده دارم سكته ميكتم

انشاالله که چیزی نمیشه...من همسرم مغازه داره....شاگردش تومغازه گرفته بود...تستش مثبت شد...همسرمنم سه روزحالش بدبود...نه من گرفتم نه دخترم

دقیقا ما هم از یه مهمون گرفتیم. واقعا نمیدونم چی بگم

نگران نباش  عزیزم

دکتر میگفت زنی که بچه کوچیک داره ماسک بزنه بهش شیر بده. دستش رو هم مدام بشوره.

بچه رو تو اتاق دیگه بذار . اون الان فقط باید بخوابه. لازم نیست  هر دقیقه کنارش باشی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
عزیزم اگه صحبتای جدید پزشکای آلمان و آمریکا رو دنبال کنی متوجه میشی که 8 ماهه هممون سرکار بودیم و ما ...

ماسک هم خیلی خوب تاثیر داره پسرعموی من گرفت زن عموودخترعموم مدام ماسک داشتن ولی خداراشکرنگرفتن 

عزیزم اگه صحبتای جدید پزشکای آلمان و آمریکا رو دنبال کنی متوجه میشی که 8 ماهه هممون سرکار بودیم و ما ...

حرفت خیلی اشتباهه

2706