2737
2739

یه بار یکی بهم گف از اتاق برو بیرون پنجره ها رو هم باز بزار میخام ب گ و ز م 😐 یعنی من فقط تونستم عین ربات هرچی که گفت رو انجام بدم از بس تو شوک بودم😂 بعد 5 دیقه به حالت عادی برگشتم جالبه بدونید طرف خیلی دکتر و پز داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضیا میان حمله میکنن بهم با نظراتشون چون گیاهخوارم ، درحالی که من نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😐 فقط چون میبینن من سبک زندگیم فرق داره فکر میکنن حتما باید یه اظهار نظری بکنن اسمشم اخرش میزارن شوخی

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2738

چه بی تربیت بوده😷

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
دختر خواهرشوهرم ۱۷ سالشه خیلی باهم صمیمی نیستیم احترامارو حفظ میکنیم  یبار جلو من گوزید شروع ک ...

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
2706