2733
2739

دارم از دستتون سکته میکـنم. شما چرا اینجورینن؟؟؟

چندتا تاپیک زدم.

خانمه تاپیک زده شوهرم گفته تو زشتی من تورو نمیخامم... خیلی ناراحتم

خوب چرا شما زبون ندارین چرا میزارید این مردای عوضی انقدر تحقیرتون کنن . قهوه ایشون کنید

چه پروووو😤😤😤

از زنای ضعیف متـــنفرررم

تو خیلی باارزشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره خیلی خاک تو سرن بعضیا یکیشون میگفت طلامو میخاد بفروشه واسه مامانش کادو تولد بخره یکی دیگه میگفت بهم گفته اونجات زشته زشتاش گیر من اومده  یعنی من شاخ درمیارم میگم چطور اینا اینقدر رو دادن ب مرد 😤😤😤 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

تو چرا حرص میخوری 

تازه مگه تو اونجا بودی معلوم نیست خانمه خودش چیا گفته که آقاهه اینجوری گفته .خود من که هر چی خودم میگم مهم نیست وای به حال لینکه همسرجان چیزی بگه دیگه ول کن نیستم که هی میگم تو اینجوری گفتی😁

شوهر منم بهم گفته همین جمله رو ...جوابشم دادم ولی بخاطر دخترم مجبورم زندگی کنم شرایط جدا شدن ندارم چون با این گرونی و بدبختی تو کار خودمم موندم .از صعف نیست از بدبختی روزگاره

2706