2737
2734
عنوان

کیا تصمیم دارن هیچوقت بچه دار نشن

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 117 پست
نمی‌دونم من از اول بچه دوست نداشتم  شاید بخاطر اینه که بچه دورو برم زیاد بود  ۶ تا نوه د ...

اگه به خاطر شرایط مالی و اوضاع اقتصادی میگی بعدا پشیمون میشی چون هر چی بگذره شرایط زندگی سخت تر میشه و ادم مثل جوونیش نمیتونه راحت بچه دار بشه...و زمدگی دو نفره سخت تر میشه.و سرزنش اطرافیان هم شروع میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونستم از خدا دلسوزترم وجود داره....

دست شما نیست

خدا که بخواد تو دامن شمامیزاره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
منم فکر میکنم دلیلش اینه که ما کلا دوتا بچه ایم من اولی و خواهرم تازه موقع ازدواجشه ۷سال کوچکتر از م ...

من یه ابجی و داداش کوچیک تر از خودم دارم

به حدی شلوغ میکنن که بعضی وقتا میشینیم گریه میکنم.

از صبح تا شب یه دقیقه خونمون ساکت نیست 

قسم خوردم بعد ازدواجم تا ۷_۸ سال بچه نیارم.

و بعدشم فقط یکی.کاش خونه ماهم سوت و کور بود دارم دیوونه میشم.

2728
من که گفتم توپست بالااگه نگاه کنی اون دیگه حکمت خداست من فقط اینوتویه کتاب مذهبی خوندم الان یادم اوم ...

کتابای مذهبی ک توسط ی عده تحریف شده ؟ 

ی مدت اومده بود ک امام حسین گفته زنان ایرانی رو بکشید نام کتابم بود یادم نی .

ول کن عزیزم تورو خدا این خزولاتو .

هر جور دلشون میخواد مردم تعبیر میکنن این جمله عین اونکه میگن زنا ناقص العقلن . پیامبر بدبخت کی گفته ؟ باور کن روح خودشم خبر نداره 

خوب بچه دار نشو وکسی رو هم بدبخت نکن 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
2738
من یه ابجی و داداش کوچیک تر از خودم دارم به حدی شلوغ میکنن که بعضی وقتا میشینیم گریه میکنم. از صبح ...

امروز و فردات و نبین ۱۰سال دیگه را ببین که بچه هابزرگن

بعدم شما ۳تا هستین ما دوتا که ۷سالم اختلاف داریم 

الآن دوتا بچه دارم پشت سر هم میان خونه مامانم میترکونن😂😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

با ابن جور تاپیکا خنده م میگیره....

خدایی که بدون اسپرم حضرت مریم رو باردار کرد اگه دلش بخواد با هزار تا جلوگیری میتونه شمارو باردار کنه....

دارید درمورد چیزی حرف میزنید که دست خودتون نیست....

جلوگیری بهانه ست.... 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
یه چی میگم نریزین سرم من اینوتومطلبی خوندم که پیامبرگفته دخترتازه عروس نبایدتاهفت روزچیزای ترش بخوره ...

🤐🤐🤐بزار جایزه حرفِ قشنگتون رو بدیم بهتون👊🏅🏆

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
یعنی کار زن فقط بچه اوردنه؟ یعنی چی این حرفا؟ واقعا متاسفم براتون

ای باباچرااینجوری میکنین مگه من خودم چندتادارم من فقط اینوگفتم که بفهمین خداوپیامبرش اززنی که بچه داشته باشه راضی هستن همین

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
🤐🤐🤐بزار جایزه حرفِ قشنگتون رو بدیم بهتون👊🏅🏆

جایزه نخواستم من قصدتوهین نداشتم خوندم یه جایی به جون داداشم قسم که گفتم وگرنه من کیم که بیام تعیین تکلیف کنم

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2706