2737
2739
اووووو چه خبره مولتی ویتامین میخریم بهتره

مگه مولتی ویتامین همه چی داره😂😂

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها من گیاه خوارم ن  ک خودم خواسته باشم، نمیتونم بخورم حتی یک ذره حالم بدمیشه. حالا استخونام میدرده چیکاکنم☹️چی بخورم. از بچگی هیچی گوشت نخوردم

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بچه ها من گیاه خوارم ن  ک خودم خواسته باشم، نمیتونم بخورم حتی یک ذره حالم بدمیشه. حالا استخونام ...

حداقل آب قلم بخور یا پای مرغ اگه دوس داری

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
شما لاکچری هستی ازتاپیک فقرا خارج شو😁

منظورم کلنه😐😐😐همه مکملا همینقدره دیگ

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
حداقل آب قلم بخور یا پای مرغ اگه دوس داری

ی بار توبارداریم مامانم قلم گرف ریخت تو غذا ببخشیدا همشو بالا اوردم. پای مرغم از دور میبینم عوق میزنم😐😐🤦‍♀️

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  
2706