2737
2739
عنوان

ی روز ی چاقو بر میدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 55 پست
به من ک مگیه تو قبر بزارنت برام مهم نیستی میگم ب درک ک مهم نیستم انگار برا من مهمه بیاد سر قبرم یا ن ...

اگر خواستگار اوکی داری برو سر زندگیت

وگرنه با ازدواج خودت و قربانی نکنیاااا

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
کتکت میزنه ینی؟؟ من والا۱۶سالم بود مامانم بهم سیلی زد منم برگشتم متقابلن کوبیدم  تو صورتش چیز ...

ن بچه بودم میزد الان حمله میکنه میزنه تو سر خودش یا تو سرمن یا تو سر بچه یه دهن داره ک هر چی در میاد میگه هررررر چی هرررچی 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم من بهترین بودم ب نسبت بقیه رتبه هام خوب شد اما دیگ سوزنش گیر کرد ک چی تو پزشکی نیاوردی تو دک ...

چرا نمیری پیش بابا؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
اگر خواستگار اوکی داری برو سر زندگیت وگرنه با ازدواج خودت و قربانی نکنیاااا

ن بابا خواستگار کجا بود هیچکی نمیاد یکی اومد ک هیجی نداش ردش کردم

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2731
ن بچه بودم میزد الان حمله میکنه میزنه تو سر خودش یا تو سرمن یا تو سر بچه یه دهن داره ک هر چی در میاد ...

چی میشه باهاش حرف نزنی کلن؟؟

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
چرا نمیری پیش بابا؟

بابام طبقه ی بالاس اشپزخونه و دسشویی ک کار مکینه طبقه ی پایینه من رفتم طبقه ی بالا ولی خب تو طول روز ک میبینمش 

چی میشه باهاش حرف نزنی کلن؟؟

به ولله من باهاش حرف نمیزنم تو عمرم باهاش حرف نزدم حز حرفهای مثلا بشقابو بده و این ها

ببین عصبی ک بشه باید رو یکی خالی‌کنه ک اون بدبخت الان منم خدا شاهده به جان خودم ک دروغ بگم داداش من امروز اومده شهر ما بعد کلی مدت الان اینجا نموند رفت خونه ی مادربزرگم این الان عصباینه ک چرا پسرش رفته رو من خالی میکنه

به ولله من باهاش حرف نمیزنم تو عمرم باهاش حرف نزدم حز حرفهای مثلا بشقابو بده و این ها ببین عصبی ک ب ...

بگواز بس بد اخلاقی کسی پیشت نمیمونه

بگو ازدواج کنم میرم پشت سرمم نگا نمیکنم دیگ خودت میمونیو خودت

عزیزم انشالله ک بزودی زووود با ی مرد ایده ال ازدواج کنی😘

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
2738
ن بچه بودم میزد الان حمله میکنه میزنه تو سر خودش یا تو سرمن یا تو سر بچه یه دهن داره ک هر چی در میاد ...

خواهر برادر کوچیکم داری ؟

وقتی اینجوری میشه برو تو اتاقت بذار خودشو بزنه 😕