2733
2734
عنوان

میشه کسی پریود بشه و حامله هم باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 45 پست

اطلاعات الکی ندید... ی سرچ کنید... متوجه میشید ک میشه حامله بود و پریود شد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لطف کنید اطلاعات اشتباه ندید بله امکانش هست دختر خالم تا دوماه کامل پریود میشد هیچ مشکلی هم برابچش ب وجود نیومد الان چهار سالشه بچش

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
چرا هستن ده درصد امکانش هست

اصلا امکان نداره من از متخصص زنان پپرسیدم کلی بهم خندید گفت عقل خودت چی میگه زمانی که باردار بشی به هیچ وجه پریود نمیشی مگر اینکه خارج رحمی یا سقط بشه 

اصلا امکان نداره من از متخصص زنان پپرسیدم کلی بهم خندید گفت عقل خودت چی میگه زمانی که باردار بشی به ...

من خیلی خوندم و شنیدم ک این اتفاق افتاده... باقیشو دیگ نمیدونم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
نه نه نه نمیشه اونی که میگید میشه پریود نیست داستانش چیز دیگست امکان نداره کسی حامله باشه پریود بشه& ...

منم تو گوگل سرچ کردم نوشته بود امکان نداره ولی اینجا همیشه یه عده میگن پریود بودن و باردار هم بودن

امیدوارم حرف شما و گوگل درست باشه نه اینا

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2740
منم تو گوگل سرچ کردم نوشته بود امکان نداره ولی اینجا همیشه یه عده میگن پریود بودن و باردار هم بودن ...

دکترم پرسیدم مسخرم کرد🤣 یه سریا خون ریزی دارن ولی پریود نیست و خونشم خیلی کمه 

اگه سیستم پریود شدنو میدونستن نمیکفتن اینو 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
دکترم پرسیدم مسخرم کرد🤣 یه سریا خون ریزی دارن ولی پریود نیست و خونشم خیلی کمه  اگه سیستم پریو ...

منم همینو میگم

میگم مثلا لکه بینی دارن ولی دیگه نه در حد استفاده از پد

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
هماتوم هم باعث خونریزیه شبیه پریود هست 

همون کیست؟