2733
2739

شب ها قبل خواب به چیزی که میخوای فکر کن و بعدش دعا کن 😌❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قانون جذب میگع تو تمام کارا هدف و برنامه هات طبق اون خواسته ت باشه..فقط بشینی تصور کنی نیست

صبخ بیدار میشی فکر کن وکیل شدی یه قانون داری حفظ میکتی فکر کن داری واسع موکلت که فردا دادگاه داره میخونی و میخوای دفاع کنی 

مهم اراده ست اگر تصمیم‌ جدی بگیرید حتما موفق میشید

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
2738
این تجسم چه طوریه

خدارو شکر کن که قبول شدی، من نمیدونم این آزمون چجوریه بعدش مصاحبه داره یا نه، ولی ب عنوان مثال مثلا ی دست لباس آماده کن بگو اینارو قراره روز مصاحبه ام بپوشم یا چیزای دیگه، باید عمیقا باورش کنی

هیچ کاری نشد نداره

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
شما باساب به نتیجه رسیدی

بله ساب واقعا ج میده به شرطی که درست باشه چون دیدم ساب قد رو به جای ثروت به مردم میفروشن 

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
2706