2733
2739
چرا اتفاقا گفتار داشتن البته شاید بهتره بگیم آوا داشتن ولی آدم و حوا رو بیخیال مشخص نیست کدومشون ...

توی مدرسه خوندیم با نقاشی و اشاره حرف می زدن اولش زبان خاصی نداشتن

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
مثلا خدا گفته ب عدد یک بگید 1؟ یا ب قابلمه بگیم قابلمه 😂

خدا علم اسم گذاری و هوش رو به آنیم داده انسان بر اساس تجربه و هوشش و براساس مقایسه و شباهت اون به دیگر وسیله ها یا از رو سلیقه و یا اتفاقی که موقع ساخت وسیله رخ داده اسما رو انتخاب میکنه مثلا هر کس براساس زبان خاص خودش اسمی رو گذاشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مرغ از کجا اومده ؟

نتیجه تغییر و تحول موجوداته مثلا ماهایی ها کم کم برا تطابق با محیط کمی تغییر پیدا کردن و این تغییرات زیاد شده و  موجودات فعلی بوجود اومدن

مثلا قبلا سنجاقک ها میگن بال‌هاشون یه متر هم بوده

مثلا قبلا کل زمین رو آب پوشانده بوده و فقط موجودات آبزی بوده و برخی ها تغییر پیدا کردن و تونستن با هوا زندگی کنن

2728
توی مدرسه خوندیم با نقاشی و اشاره حرف می زدن اولش زبان خاصی نداشتن

تو مدرسه چرت و پرت زیاد یادمون میدادن  

فقط چیزی که من میگم درسته    

شاید گفتار به شکل امروزی نداشتیم ولی مگه میشه هیچ نوع گفتاری نداشته باشیم

اصلا تو پستانداران نادره که آوا نداشته باشن یه صدایی چیزی داشتیم وگرنه هنجره به چه دردی میخورده

2740
تو مدرسه چرت و پرت زیاد یادمون میدادن     فقط چیزی که من میگم درسته       ...

خب آوا داشتن حرف زدن بلد نبودن

بابا بی خیال 😂

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

حالا اصلا بلد بودن یکیش می گفته آی لا یو اون یکی می گفته دوستت دارم خواهرش می گفته اون چون وان نوه شون می گفته میسیلمو بیلا 😂

چرا تا وقتي بي بي چك نميزنم پريود نميشم ولي وقتي بي بي چك تست ميكنم و ازمايش ميدم پريود ميشم ١ ساعت ...

بدنت خیالش راحت میشه گول خوردی خودشو ول میکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
حالا اصلا بلد بودن یکیش می گفته آی لا یو اون یکی می گفته دوستت دارم خواهرش می گفته اون چون وان نوه ش ...

نه بعضی کلمات خیلی قدیمین مثلا پدر و مادر

ببین در خیلی زبانا مشابهن

انگلیسی میشه مادر فادر

بعضی زبونا میشه مادره پادر 

کلا بستگی به کلمه داره

کلمه عشق خیلی قدیمی نیست

2706