2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله اول باید پریزهاروجدا کنی بعدش جاهایی که خالی داره کندوکوداره گچ پرکن بعدش رنگ وشروع کن زیررنگ یادت نره

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
آره . از اون رنگایی که با آب قاطی میکنیم . اسمش یادم رفته . با این قلطکا . خیلی راحته 

منم جدیدا پذیرایی مون جاهای که کاغذ دیواری نداره

با غلطک رنگ کردم

اسمش رنگ پلاستیکه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
اره

باید نیم کیلو رنگ سفید  بخری با دو قطره رنگ کرمی دوقطره ریختی اگه به دلت بود خب بسه زیاد زردش نکن بعد یه نصف لیوان بنزین بریز توش خوب هم بزن با فرچه ای چیزی به ترتیب قشنگ از پایین به بالا بزن و هم برو جلو یه دست کامل بزن دوباره یه دست دیگه از،اول 

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
اسمش نمی‌دونم اکرولیک یا پلاستیک . کلا خیلی کار باهاش راحته

آره چون حلالش آب هست

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
مراحلشو میگی چه رنگی میزدی؟ سقف و چطومیزدی؟

سقف رو نمیزدم از اونا بود که با اب قاطی میشه اول بتونه کاری میکردم که اگه جایی سوراخ یا خوردگی ایجاد شده پر بشه بعد صبر میکردم خشک بشه و رنگ میکردم با فرچه از این غلطک ها نداشتم

2706