2737
2734
عنوان

تو روخدا کمکم کنید پسر نه ماه و هشت روزم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 67 پست
یعنی الان چند روزه مسموم شده؟ آخه علایم دیگه ندارع فقط همین دیروزم دکتر همه حاسو معاینه کرد خوب بو ...

اره عزیزم خودت فکر کن چرا باید همه چیو بالا بیاره یچیزیش هست ی دکتر دیگه ببر

حال عمومیش خوبه؟؟هر غذای میخوره بالا میاره؟؟شکمشو لمس کنید سفتی نداره؟؟

آره خوبه

مثلا امروز صبخانشو خورد بالا نیاورد

ولی ناهار خورد یساعت بعد اومدم قطره بدم بالا آورد😔

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم خودت فکر کن چرا باید همه چیو بالا بیاره یچیزیش هست ی دکتر دیگه ببر

علایم مسمومیت غیر از بالا آوردن دیگه چیه؟

قطره هاشو مخصوصا قطره آهن رو نزدیک غذا نده یا بعد از غذا هم نده فاصله بنداز پسر منم اوایل چندباری اینطوری شد چون قطره آهنشو میدادم 

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
2731

سردیش نشده با غذا 

خب دو سه ساعت بعد تر قطره بده بهش عزیزم

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
دندون که به شدت دوست داره هرچیو گاز بگیره یه مدتع زیاد گاز بگیره دختر شما هم بعد غذا بالا میاورد؟&n ...

اره عزیزم کلا دو سه روز اینجوری بود که بی حال بود و همچی بالا میاورد داروهایی که دکتر بهش داده بود هم افاقه نمیکرد اول نمیدونستم بعد که بهتر شد تو دهنشو نگاه کردم دیدم دوتا دندون باهم داره در میاره.

تاحالا دندون در نیاورده؟؟

Lawyer⚖❤
2740

غذای سبک بهش بده حریره بادوم درست کن شاید بهتر شد بادوم برای معده خوبه کمی عرق نعنا و نبات داغ هم بش بده آروغش رو بگیر کمرشو ماساژ بده انشاءالله که چیزی نیست جلوی بچه هم نگرانی و استرستو نشون نده 

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
اره عزیزم کلا دو سه روز اینجوری بود که بی حال بود و همچی بالا میاورد داروهایی که دکتر بهش داده بود ه ...

چرا شیش تا داره ماشالله

ببر سونوگرافی احتمالا کیسه صفراش مشکل داره

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
شاید دندون در میاره آب دهانش سنگینه دم دل کرده نبات داغ یا همون نبات سوخته بده (آب جوش نبات رو نمیگم ...

نه بلد نیستم

2706