2733
2739
عنوان

بچه هاخیلی دلم گرفت

123 بازدید | 16 پست

بخدادیگه نای زندگی ندارم، بادوتابچه ومستاجری وهزارکوفت وزهرمارکنارمیایم ولی واقعا خونمونو کردن توشیشه، ماشینمون خرابه هشت تومن خرجش میشه، چهارنفریم یه گوشی داریم دوتابچه مدرسه گوشی شوهرم ماه قبل خراب شد، نمیتونیم بخریم، درست نمیشه نه خوردنمون مث آدمه نه لباسامون، عید واسه بچه هام لباس خریدم دیگه نتونستم بخدادیگه کم اوردم

خدا کریمه همه چیز درس میشه💗

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون می‌گذرد غمی نیست

ولی تا بگذرد درد کمی نیست....... 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
میگذره ....

10ساله داره میگذره آجی ولی باحسرت به سختی هیچکس حمایتم ن نمیکنه بابام فقط خرج داداشم میکنم مادرشوهرم خرج پسرکو چیکه به ما حتی قرضم زورشون میادبدن

خدا کریمه همه چیز درس میشه💗

دیشب یه نفردیدم با زدی صدتومن زده بودبه جیبش خرج می‌کرد خوشحال به شوهرم میگفت لیابیست تومن بهت بدم بزن به زخمات بخاطراینکه خدا راضی باشه آزمون نگرفتیم ولی چراخداهوامونونداره

10ساله داره میگذره آجی ولی باحسرت به سختی هیچکس حمایتم ن نمیکنه بابام فقط خرج داداشم میکنم مادرشوهرم ...

میدونم عزیزم 

قشنگ درکت میکنم 

ولی غصه خوردن چه سود ؟؟؟؟ 

پاشو یه اسفند دود کن 

یه چایی دم کن برای خودت و بچه هات بریز 

بعد از اذان یه موزیک شاد بزار 

برو دوش بگیر 

شام خوشمزه بزار 

بخدا نمیخوام شعار بدم اصلا ولی سعی کن خودت این روزاتو به خوبی بگذرونی چون تو ناراحت بشی بچه هاتم روحیه ندارن 

و خونتون غمگین میشه 

انشالله خدا بهتون کمک میکنه 🌹🙏🏻حل میشه 🌺

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️
میدونم عزیزم  قشنگ درکت میکنم  ولی غصه خوردن چه سود ؟؟؟؟  پاشو یه اسفند دود کن&nbs ...

ممنون که روحیه میدی اماحس میکنم دیگه نمیتونم پاشم دیگه پایی نمونده که روش وایسادم بخداااا خستم، بازم ممنون که خوندی که راهنماییم کردی

2740
دیشب یه نفردیدم با زدی صدتومن زده بودبه جیبش خرج می‌کرد خوشحال به شوهرم میگفت لیابیست تومن بهت بدم ب ...

داره عزیزم هر انسانی ی روزای سختی داره میگذره الماس و گرافیت هر دو از کربنن اما خب الماس دمای بالایی رو تحمل میکنه ک الماس میشه سختی ها باعث رشد انسان میشن خدای من و شما همون خدای حضرت یوسفه خدای حضرت موسی حضرت زینب خدا همونطوری ک دست اونا رو گف دس ماها رو هم میگیره چون مهربون ترینه از رحمت خدا ناامید نشو

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
ممنون گلم ممنون که هستی و اومدی خوندی

قربونت عزیزم منم سختیایی دارم میتونم احساساتتو درک کنم اما امیدمون رو نباید از دس بدیم همه چیز خوب میشه ی روز🌸

قربونت عزیزم منم سختیایی دارم میتونم احساساتتو درک کنم اما امیدمون رو نباید از دس بدیم همه چیز خوب م ...

یعنی شایدباورت نشه چه روزای سختی روتحمل کردم ولی الان دیگه داغونم آخه یه پرایدکوفتی چیه که هشت تومن خرجشه، مطمئنم تاچندماه نمیتونیم درستش کنیم شایدم سال😭😭

تا میتونی خدارو شکر کن من تاثیرشو دیدم که میگم منم یه زمانی انقدر وضعم بد بود که مهمون میومد هیچی نداشتم باید پول قرض میکردم ولی یه بار خواهر شوهرم گفت همش نگو از مشکلات نگو تا میتونی خدارو شکر کن منم حرفشو گوش دادم بخدا تاثیرشو دیدم نمیگم العان وضعم عالیه ولی میشه گذروند خدارو شکر

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
یعنی شایدباورت نشه چه روزای سختی روتحمل کردم ولی الان دیگه داغونم آخه یه پرایدکوفتی چیه که هشت تومن ...

واقعا اوضاع بد شد متاسفانه .... ان شاله گره های زندگیت باز میشن