2733
2739

سلام دوستان

من عشقم کلا پدرمو دراوردی دارم از حرص تاپیک میزنم دیگه خسته شدم فقط خواری و ذلت و درد 

منم جوریم که ناراحت شم درد قلبم شدید میشه نشستم حرص میکشم گریه میکنم 

همیشه عادت کرده من اول اس بده 

دیروز به خاطر مشکلی نتونستم اس بدم یکی از دوستان مرده بود حال خراب بودم 

ایشون قهر کرده چه جورم اس دادم میگه برو با اونایی باش که دیروز با اونا خوش بودی 

من چقدر التماس کنم چقدر معذرت بخوام برگشته پیامام و پاک کرده من دارم حرص میکشم این یه بی احترامیه به من دلم شکس من اس ندادم تو میدادی خب همیشه من بدبخت که نباید بدم عوض اینکه خودش بده از حالم جویا شه بدون اینکه بفهمه دلیل چیه زود قضاوت میکنه فقط لجبازی و قهر کلا همه چی روز قبلشم ازش ناراحت بودم دلم شکسته بود اما هی کوتاه میام خستم دیگه به نظرتون با این چیکار کنم من مرد گندستاز من بزرگه لطفا سنو نپرسین دیگه از شوت عصبانیت نمیدونم دارم چیکار میکنم از این طرف چشام گریانه

کات تجویز می‌کنم

بیماری بعدی لطفا 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

محلش نزار تا عادم شع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ول کن بابا، حوصله ای داری. ما که از اول صد جور نازمونو میکشیدن الان به زور یه نیم نگاه میندازن. شما که از الان اینطوری هستید، بعد چند سال جز پیری و پوست و اعصاب داغون چیزی برات نمیمونه. برو با یکی باش حداقل چند سال عشق و حال داشته باشی. این چیه دیگه پیدا کردی

2738

اشتباه کردی بد عادتش کردی... یعنی چی تو همیشه پیام بدی این چ رابطه ایه !! ولش کن ..مشکل ما دخترا اینه هیچوقت با قاطعیت حرفمونو نمیزنیم میترسیم طرف ناراحت شه.. همینا ک اینجا گفتی رو بهش بگو 

شما کجایی؟ من اصلا نفهمیدم درست چی نوشتی 

عزیزم بی محلی کن همین

و اینکه  دو دو تا چهار تا کن ببین اصلا   این ادم بدردت می خوره ؟؟؟ 

شما مگه قراره    محبت و دوستی  گدایی کنی از کسی؟؟؟

خودتونو دست کم نگیرید  

این مردا هستن که باید دنبال ما باشن 

نه ما!

وا خب تقصیر خودته همون موقع که گفت برو با همونایی که فلان چراااا التماس میکنی اون حق داره باهات اونجوری برخورد کنه چون تو بهش اجازه میدی. به جاش بگو انقد درک نداری باشه میرم. آدم انقد ذلیل و بی اعتماد به نفس! 

💖معجزه 💚ای باز گرداننده آنچه از دست رفته 💚برم زیارت همه حاجت هامو بگیرم بیام چه حالی میده 🤭😐

الهییییی

دوستت داره خبببب

اونم اخلاقش اینطوریه دیگه 

منم اینجوری میکنم بیچاره عشقم از دستم به گریه میفته 😂

ولی عاشقشم 

اونم از دوست داشتنه زیاده اینجوری میکنه 

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم... 

ما بچه داریم مجبوریم بسوزیم و بسازیم. شما دیگه چرا ادامه میدی خواهر من. 

ولش کن بره. آدم قحطی مگه؟

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2706