2737
2739
عنوان

درد معده

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 51 پست
مرسی. از اندوسکوپی خیلی میترسم مامانم انجام داده بود اذیت شده بود البته خیلی سال پیش خیلی دردناکه؟ ...

اولین باره اینجور شدی اندو نمیکنه فقط دارو فعلا 

شما تغذیه ات بهتر کن تند نخور ترش نخور سفت بود نخور چای نخور شکلات نخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وتی ایشالله درست بشی زود ، استرس نداری من یکم گلوم خشکه خیلی استرس دارم خیلی زیاد  

نه دیشب مرگ دیدم امروز رفتم دکتر پنج تا مسکن قوی زدم تا تونستم فقط ببینم الان داره همون دردا برمیگرده 

فقط نمیدونم از کجا گرفتم منی ک همش خونه بودم  

اولین باره اینجور شدی اندو نمیکنه فقط دارو فعلا  شما تغذیه ات بهتر کن تند نخور ترش نخور سفت بو ...

مرسی

تغذیه ام که افتضااااح شده‌. اصلا میل ندارم به غذا دیروز هیچی نخوردم اخرشب یه  بشقاب شام خیلی کم خوردم. همش میترسم نکنه زخم معده باشه

2728
نه دیشب مرگ دیدم امروز رقدم دکتر پنج تا مسکن قوی زدم تا تونستم فقط ببینم الان داره همون دردا برگرده& ...

حتما کسی اومده خونتون اونا داشتن، چند وقته علایم چیا داری

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
عزیزم توام چیزای گیاهی بخور برو عطاری خودشون میدونن چی بدن منم اونجوری یکم کنترلش میکنم

باشه عزیزم مرسی فعلا با این حالم اصلا نمیتونم تکون بخورم. بهتر شدم میرم حتما

میشه کامل بگی چیا استفاده کردی؟ دارم میمیرم

من اویشن و نمک طبیعی قبل و بعد غذا باید بچشم

شربت لیمو عسل روزی دو لیوان 

عرق نعنا و عسل روزی دو لیوان 

دم کرده شیرین بیان و پونه و نعنا و عسل ی لیوان 

لبنیات منع شدم و کلی چیزای دیگه 

البته من زخم معده دارم در حال درمانه

باشه عزیزم مرسی فعلا با این حالم اصلا نمیتونم تکون بخورم. بهتر شدم میرم حتما

اگه نعنا دارین نعنا دم کن بخور اونم خیلی خوبه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2740
سه چهار روزه سر درد وحشتناک تهوع لرز یهو خیس عرق نصف بدنم سرد نصفش گرم بدن درد سرفه خشک 

واییی ایشالله خوب بشی این بی پدر خودش نکشه استرسش میکشه