2737
2739

وقتی عصبانی و ناراحت میشم چیکار کنم که آروم شم ، انقدر گریه کردم و ریختم تو خودم احساس میکنم همه ش بیحال و بیحوصله ام خنده های از ته دلم خیلی کم شده ، حالم گرفته ،چیکار کنم که آروم شم و حالم خوب شه ؟ لطفا کمکم کنید...

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم دقیقا اینجوری بودم یه روز به خودم نگاه کردم دیدم این رفتارم داره پیرم میکنه حتی با کسی درد و دلم نمیکردم عدض شدم حالا دعوا بشه اولین نفری که داد و بیداد کنه حرفاشو بزنه منم ولی توهین نمیکنم فقط حرفامو میزنم یکمم دادو بیداد خیلیییی اروم و بهتر شدم

داد زدن من همیشه اینجوری اروم میشم داد و گریه

نمیتونم داد بزنم ، حتی با صدای بلندم نمیتونم گریه کنم ، فقط بیصدا اشکام میاد

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
منم دقیقا اینجوری بودم یه روز به خودم نگاه کردم دیدم این رفتارم داره پیرم میکنه حتی با کسی درد و دلم ...

خوشبحالت که میتونی من وقتی دعوا بشه خشک میشم و دست و پام میلرزه

اگه به طرف مقابلت داد بزنی یا فوش بدی بدتر میکنه نکن تو خودتم نریز اگه ن ربطی نداره میریزی تو خودت باید بعد عوارضشم میبینی با حرف زدن خالی کن 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
واایی چه مظلوم داد زدن راهش نیست ولی 

واقعا اینجوریم یکم غر میزنم اما معمولا خیلی آرومم اصلا داد و بیداد و نمیتونم

@______negar______   این منم هااا🤒

تلقین نکن/

عادم فقط باس بگذرع...هر چی بری پی مشکلت بزرگ تر میشع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706