2733
2734

نميدونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر خالم با قرص گندم خودش کشت سه تا قرص خورد بعد یه ساعت مرگ مغزی شد 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2740

دخترعمه ام 25ساله زمین گیره.هیچوقت اینکارونکن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

الان که امار مرگ کرونا داره روز به روز بیشتر میشه .شده روزی ۴۰۰تا  عجله نکن با این اوضاع ملوم نیس چی به سرمون بیاد

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
من یبار خوردم فقططططط تهوع شدید داشتم ک از صدتا مرگ بدتر بود

پس اونی که خوردی مرگ موش نبوده یا شایدم تو با بقیه ادما فرق داری😂😂😂😂

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤

اسی گلم برا چی میپرسی یه وقت دیونه نشی ها بخدا دخترخالم بلافاصله بعد خوردن قرص پشیمون شده باپای خودش رفته بیمارستان التماس کرده معدشو بشورن

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام