2733
2739
عنوان

ماجرای دردناک بین من و مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال به بدترین شکل خودش و دختراش باهام رفتار میکردن... چند سال جیگرم و خون کرد و هیچوقتم حسم به این آدم خوب نمیشه

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2728
به شوهرم فشار میآورد که باید طلاقش بدی چون قرص میخوره ...من برای شوهرم توضیح دادم و به اصرار شوهرم ه ...

خودتآ اذیت نکن.تمام تلاششو میکرده پسرش ب مشکل نخوره....خب سوادش همینقدر بوده...سعی کن درکش کنی...

بدترش اینه که این آدم هیچوقت از من توضیح نخواست و نمی گفت علت بدرفتاریم با تو این مساله است همیشه با تحقیر رفتار میکرد فقط... 

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2740

نمی دونم چرا هیچوقت نتونستم دوسش داشته باشم...همیشه خاطره اون تهمتش با من هست... 

بیخود کرده یکی دیگه ازار بده چون سواد نداره😐

دقیقا اون حتی سواد نوشتن نداره و من بدبخت دانشجوی دکترا هستم... روی قرص و دختراش براش خوندن و توی اینترنت سرچ کردن گفتن طرف بیمار روانیه...من یه قرص استامینوفنم نمیخورم...تا حالا همیشه سالم زندگی کردم

دقیقا اون حتی سواد نوشتن نداره و من بدبخت دانشجوی دکترا هستم... روی قرص و دختراش براش خوندن و توی ای ...

اگر هم میخوردی کسی حق نداشت قضاوتت کنه یه ادم عاقل و باشعور باید میومد بهت میگفتم اگر مشکلی هم داری بیا باهم حلش کنیم نه با رفتارش بدترحالتو بدکنه

👈🤷👉
ازار چیه ....مادر پسر بوده...حالا ک پسر فهمیده ای تربیت کرده از زنش پرسبده و ماجرا رو ختم داده 

ببین اصلا باور نمیکرد که پاشو کرده بود تو یه کفش میگفت الا و بلا دختره روانیه...

ازار چیه ....مادر پسر بوده...حالا ک پسر فهمیده ای تربیت کرده از زنش پرسبده و ماجرا رو ختم داده 

ازاره دیگه که این هنوز یادش نرفته اذیتش کردن مادر پسره خدا که نیست مالک صد در صدی اون پسر باشه خودش عقل داره 

👈🤷👉
اگر هم میخوردی کسی حق نداشت قضاوتت کنه یه ادم عاقل و باشعور باید میومد بهت میگفتم اگر مشکلی هم داری ...

اصلا نیومد مطرح کنه....تا من براش توضیح بدم.... تا دو سال فقط،نیش و کنایه...و فقط تحریک شوهرم علیه من...

2706