2737
2734
عنوان

ماجرای دردناک بین من و مادرشوهرم

1836 بازدید | 59 پست

بچه ها می خوام براتون یه چیزی تعریف کنم از دوره نامزدیم ...قضیه روزی که مادرشوهرم یه تهمت اعصاب خورد کن بهم زد و هنوز بعد چند سال اعصابم از ین قضیه خورد میشه...هستین براتون بگم؟

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بچه ها من و شوهرم تصمیم گرفته بودیم شیراز خونه بخریم برای همین باید دو هفته می موندیم خونه مادرشوهرم اینا که توی این مدت دنبال خونه بگردیم...

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
بچه ها من و شوهرم تصمیم گرفته بودیم شیراز خونه بخریم برای همین باید دو هفته می موندیم خونه مادرشوهرم ...

این چه مسخره بازیه خانم ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

مادرشوهرم رفته بود توی چمدون من و گشته بود و یه قرص پیدا کرده بود به اسم ترانکوپین...حالا قضیه قرص چی بود....جالبه

2706