2733
2734
عنوان

دیروز رفتم خیابون بگردم هیچکس ماسک نزده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 34 پست

یکی از پاساژهای معروف شهرمون تجاری وبزرگ چندین طبقه هست شاید انگشت شمار ماسک میزنن

پسرم اونجاس 

گویا امروز از صدا وسیما رفتن فیلمبرداری قبلش به مدیریت گفتن اونم اعلام کرده که دادن میرسن سریع ماسک بزنین 

قسم میخورد پسرم میگفت مامان کسانی که من هنوز  ندیدم انگشتشون به کش ماسک بخوره سریع اماده شدن و زدن 

فیلمبردارم اومد فیلم گرفت مرتبم اعلام میکردن که عزیزان لطفا برای سلامتی خودتان از ماسک استفاده کنین ووووو

یعنی خاکککک دوعالم برسرمون که خودمون سر خودمونو کلاه میزاریم 

اینهمه کشته کمه باید ی بمب اتم بزنن کلا نابودمون کنن چون جنسمون خرابه خودمون رحم نداریم بخودمون

کشورای کثیف مثل پاکستان وهند تعداد کشته هاش از ما کمتره 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دوستی دارم پست گذاشته بود که چرا فلان جا مردم تجمع کردن و فلان و بسان بعد خودش تو راه تفریح دسته جمعی با خونوادش بود و چند نفرشون هم کرونا گرفتن و شانس آوردن بقیه مخصوصا پدر و مادرش نگرفتن

2728