2737
2739
عنوان

دیروز رفتم خیابون بگردم هیچکس ماسک نزده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 34 پست

شما که خودت هم فلافلی رفتی هم رفتی تو پارک هم بستنی خوردی تو پارک تو پاساژم دوری زدی 

از بقیه ایراد گرفتنت واقعا بی مورده😑

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
نکنه ماسک نزدنم از نشونه های روشنفکری شده😟 😂

روغنفکری...... باز خداروشکر اون ور ابیا دیگه اینو یادشون ندادن.... از کجا تراوش کرده الله اعلم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین کارارو میکنن که دیروز بیشترین امار مرگ رو داشتیم دیگه !!

۴۱۵ نفر دیروز !!!

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
2731
شما که خودت هم فلافلی رفتی هم رفتی تو پارک هم بستنی خوردی تو پارک تو پاساژم دوری زدی  از بقیه ...

😂😂😂ای وای من 

نههه همه اینا کنایه بود

من خودم خیلی وقته نرفتم بیرون 

همه ش ب در و دیوار اتاقم زل زدم 

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
2740
😂😂😂ای وای من  نههه همه اینا کنایه بود من خودم خیلی وقته نرفتم بیرون  همه ش ب در و دی ...

اها😌😜😘😘

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
جرات می کنی تو پارک بستنی بخوری شاید باورش براتون سخت باشه اما ما بستنی رو از این کیما می خریم که بش ...

اصن من سرمایی ام .کی توو این هوا پارک میره خاهر من 🤭

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
جرات می کنی تو پارک بستنی بخوری شاید باورش براتون سخت باشه اما ما بستنی رو از این کیما می خریم که بش ...

کنایه بود،استارتر شوخی کرد  

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.....
باور کنید اگه بگن هیچکس حق نداره ماسک بزنه همه ماسک میزنن اصلا این ملت نمیدون چجورین

آخ آررره دقیییقا 

بیرون نرفتی از کجا دیدی ماسک نمیزنن 😐

عزیزم من نمیرم بیرون 

ولی عصر حجر هم نیست 

بزن شبکه ۶ یه چیزی پخش میکنه به اسم اخباررر 😃😃