2733
2739
عنوان

پریودی

67 بازدید | 3 پست

☹️من دو ماه پریود شدم خونریزی همراه با لخته فقط چون قرص ال دی رو به صورت اورژانسی خورده بودم پریودم جابه جا شد بار اول یه روز بار دوم یه هفته این ماه باید دیروز پریود میشدم هنوز نشدم رابطه ای هم نداشتم این چند وقت😐پریودمم نامنظم شده بعد خوردن قرصا نمیدونم کی باید پریود شم🤷🏻‍♀️ دفعه اول خونریزیم خیلی کم بود ولی روزی دوتا پد استفاده میکردم دفعه دوم روزی سه تا پد کثیف میشد🙄به نظرتون این بهم ریختگی پریودی بخاطر همون قرصاست؟ جمعا دوازده تا قرص خوردم 😐بعدشم روستام به آزامایشگاه هم درسترسی ندارم 🤷🏻‍♀️بعد اولین خونریزی که تموم شد روز بعدش بیبی چک قطرع چکانی گرفتم منفی بود😐😐🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️چمه؟

برو دکتر خب 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728