2733
2734
عنوان

مامانم خیلی با گوشی بازی میکنه

1661 بازدید | 104 پست

اصلا گوشی رو زمین نمیزاره

به زور براش سه تا پیج تو اینستا باز کردیم تو سه تاشم فعاله نمیدونیم از دستش چکار کنیم حرفیم میزنیم میگه تنهام چکار کنم پس پدرم فوت کرده اخه اما این دلیل نمیشه تازه فشارشم به خاطر گوشی بالا میره

شبام تا صب نمیزاره بخاری روشن کنیم به خاطر فشارش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۳تاپیج🥴🔫برکت

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

خودت چند سالته،مامانت چند سالشه،چند تا بچه هستین،پدرتان چند ساله فوت شدن،از نظر مالی  وضعتون چطوره؟اینارو بگو تا بگم چیکار کنی

2738

سرگرمی مامانا گوشیه دیگه🤪

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
مامان منم زیاد بازی میکرد بعدا فهمیدم داره به من با شوهرم خیانت میکنه😏

ها

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

حس کردم یکی از آینده اومده این حرفو زده ، مادرای الانم که معتاد به گوشی ، بچه هاشون بزرگ بشن یه در میون از این تاپیکا میزنن😂

ولی یه اپلیکیشن هست Digital detox ، این تایمر داره ، تایم میدی بهش گوشیو قفل میکنه تا وقتی که تایمش برسه باز نمیکنه ، ۲ ۳ دیقه هم برا کار ضروری میتونی وسطاش بری سرش ، برا ترک اعتیاد خوبه😁

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  

چجوری ینی چی؟

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..

چی😱😱😱

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706