2733
2739
عنوان

روز نوجوان مبارک🤩💎👑

215 بازدید | 52 پست

@دختر__خورشید  

@_چکاوک  

@haniyekhanoom  

@mmehrnaz  

@هند_سابق  

🤩🌸🍃❤️❤️❤️❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

تشکرات/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

@12kim  

@هانی_khanoom  

@همسرم_دنیام1382  

@دوست_پادشاه  

@1383kabootar    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشکرات/

روزمون مبارک😁

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728
تشکرات/

❤️👑🤩🍃

نوجوانان عزیز! ازین سنین به بهترین نحو استفاده کنید. خوش باشید و رویا پردازی کنید و خودتون رو در خزعبلات نظام آموزشی فاسد غرق نکنید. با وجود شما نمی‌توان به آینده ی ایران امیدوار نبود❤️🌹

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

@نیکی0  

@آبنبات_عسلی_۷۶  

@_نیلا    

2738
نوجوانان عزیز! ازین سنین به بهترین نحو استفاده کنید. خوش باشید و رویا پردازی کنید و خودتون رو در خزع ...

❤️❤️💎🌸

روزمون مبارک😁

کیلیییییی کیلیی کیلیییییییییییییی عاااااااااااااا قرررررررررررررر    /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
روزمون مبارک😁

🤩❤️🌸

سلام عزیزم. روز تو ام مبارک🤩😊❤🍃

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
سلام عزیزم. روز تو ام مبارک🤩😊❤🍃

فدات🤩❤️🌸

روز نوجوان چیه😐

8 آبان

روز شهادت نوجوان 13 ساله شهید حسین فهمیده 

روز نوجوان

🥰💎🍃

2706