2733
2734

بعد از اينكه بي بي چكام هاله انداخت صبح رفتم آزمايش بتا دادم كه ٥٠بود امروز روز ٣٠سيكل هستم تو آزمايشگاه گفت عدد بتات پايينه ،  دوباره تكرار كن خيلي ميترسم نكنه خارج رحمي باشه از استرس نفسم بالا نمياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگران نباش منم بتام ۶٣ بود دکترم گفت لقاح دیر انجام شده باردار بودم

البته سقط شد 😔

خدایا...من هرچی میخوام بهم بده💙💚💜💛❤ مصلحتمم توش قرار بده...😉😉😉خدایا میدونم که یه روزی منم بچمو بغل میگیرم پس از همین الان به خاطر اون لحظه قشنگ میگم👈 {خدایا شکرتمیشه دعا کنی بچمو سالم بغل بگیرم😇

نه خوبه نگران نباش میگی روز۳۰هستی دیگه. من ۷روز بعد تاخیرم۷۸۰بود. میگفتن کمه دوباره آزمایش دادم شده بود۳۸۰۰. لقاح دیر انجام شده

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نگران نباش منم بتام ۶٣ بود دکترم گفت لقاح دیر انجام شده باردار بودم البته سقط شد 😔

عزيزم ان شاالله دوباره حامله ميشي ولي ابن دفعه ايشالا بمونه برات يعني همون موقع سقط شد؟ قرص يا آمپول استفاده ميكردي؟

نه خوبه نگران نباش میگی روز۳۰هستی دیگه. من ۷روز بعد تاخیرم۷۸۰بود. میگفتن کمه دوباره آزمایش دادم شده ...

٧٨٠كه خيلي خوبه خب من الان ٣روز از موعدم گذشته ٢٨موعد پريودم بود الان دارم دوفاستون ميخورم

٧٨٠كه خيلي خوبه خب من الان ٣روز از موعدم گذشته ٢٨موعد پريودم بود الان دارم دوفاستون ميخورم

خب منم۷روز بعدش بوده عزیزم. اصلا استرس نداشته باش، مطمئنا دو برابر شده توکل بخدا😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
عزيزم ان شاالله دوباره حامله ميشي ولي ابن دفعه ايشالا بمونه برات يعني همون موقع سقط شد؟ قرص يا ...

ممنون دو روز بعد از اینکه ازمایش دادم و فهمیدم باردارم سقط شد قرص و امپول برای چی؟

خدایا...من هرچی میخوام بهم بده💙💚💜💛❤ مصلحتمم توش قرار بده...😉😉😉خدایا میدونم که یه روزی منم بچمو بغل میگیرم پس از همین الان به خاطر اون لحظه قشنگ میگم👈 {خدایا شکرتمیشه دعا کنی بچمو سالم بغل بگیرم😇