2733
2734
عنوان

گوگلي شدن🤔

245 بازدید | 23 پست

چيكار كنيم از گوگلي شدن خلاص بشيم با درج عكس توو پست اول 🤦🏻‍♀️😄😄😄

💙عضو گروه آبی تاپیک بامدادخمار💙                                      برای تغییر هیچ زمانی دیر نیست💪

پست اول باشه ميره ديگه

چيكار كنيم نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پست اول باشه ميره ديگه چيكار كنيم نداره

ب چ عنواني ميره يني😔

💙عضو گروه آبی تاپیک بامدادخمار💙                                      برای تغییر هیچ زمانی دیر نیست💪
2731
ب چ عنواني ميره يني😔

فرقي نداره 

و اسم كاربريتو بزني توو سايت يا اسم تاپيكتو بزني و يا.... ممكنه عكست بياد بالا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
فقط کسایی که توی نی نی سایتن توی گوگل عکس رو میبیننن

واقعا ؟👀

وای گوگلی رو گوگولی خوندم  

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
🤣🤣🤣🤣

هنوز منتظرم عکس گوگولی هارو بذاری ببینم چی درست کردی فک کردم عروسک ایناس😁😂

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
هنوز منتظرم عکس گوگولی هارو بذاری ببینم چی درست کردی فک کردم عروسک ایناس😁😂

عكس خودمو همسرم توو تايپيك قبليم

2706