2733
2739

بگردم برای کادر درمان

چقدر سخت دارن تلاش می کنن

چقدر راحت قضاوت میشن

و حتی فرصت ندارن از خودشون دفاع کنن

دارن به بیمار بعدی می رسن

این شایعه ها واسه اینه سر هر چیزی مراجعه نکنن که اونجا آلوده بشن...

من پرستارم و دوستانم تو بیمارستان های کرونایی حتی فرصت خوردن و خوابیدن درست و درمون ندارن.شیفت های سنگین و وحشتناک

شاید دروغ باشه اخبار گفته؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگردم برای کادر درمان چقدر سخت دارن تلاش می کنن چقدر راحت قضاوت میشن و حتی فرصت ندارن از خودشون د ...

عزیزم فک نکنم دروغ بگن تو گوگل با جزئیات نوشته بعدم همع ک اینجوری نیستن بعضیا بیشعورن بخاطر لج ولجبازی جون سه تا عزیز رو گرعتن

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
بگردم برای کادر درمان چقدر سخت دارن تلاش می کنن چقدر راحت قضاوت میشن و حتی فرصت ندارن از خودشون د ...

عزیزم توی هر صنفی آدم بی وجدان پیدا میشه.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
وااای . قاتل محسوب میشه که. قصاص میکنن یعنی؟

لابد شاید بگه قصدم کشت نبود و ترسوندن بود قتل غیرعمد میشه نمیدونم ولی خب انسانی نبوده حرکتش اینا اینقدر مرگ و میر دیدن عادتکردن یکی ام قبلا شنیده بودن تو کشور خارجی بود یمگفت پرستارا سر مرگ بیمارا شرط بندی میکردن ک این امروز میمیره اون نمیمیره و...یکی همیشه میبرده رفتن دیدن پرستار خودش میرفته میکشته ک ببره شرط بندی رو!

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
2740
شاید دروغ باشه اخبار گفته؟

اخبار کی حقیقت رو گفته!؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

عزیزم ایشاالله خدا پاداش کار خیرخواهانه و بزرگوارانه شما و دوستانتان را ب نحو احسنت بده 😙

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
اره میگن تا حد ممکن بیمارستان بستری نشید حتی تبریز رو نشون داد که اعضای بدنشون رو مثل کلیه میفروشن و ...

یا علی😮

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

چند شب قبل گفتن تو بیمارستان قرص میدن مردم بخورن بمیرن من گذاشتمش گروه خانوادگی برادرشوهرم پرستاره جواب نداد🥶🥶🥶دوباره پرسیدم فلانی اینو جواب بده بازم هیچی نگفت😶

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706