2737
2739
عنوان

کسی چنین سونویی داشته که بعد درمان شده باشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 32 پست
درهرصورت این بیماری چندساله شایع شده بین خانومها،من خودم پلی کیستیک حادبودم شانس بارداریم تقریباصفرب ...

خداروشکر که الان باردارید❤❤

ان شاءالله به سلامتی

فقط یه سؤال چجوری متوجه شدید حاد بوده؟

عه یعنی فقط یه تخمدان اینجوریه؟! آخه من پریودام همیشه چند ماه تاخیر میفتاد رفتم سونو دادم. چرا سمت ...

بله عزیزم طبق این چیزی که نوشتید فقط تخمدان سمته چپتون هست الان من خودمم سمت راستم شدیدتره 

خواهش میکنم گلم 

برای تنظیم پریودات دارو نداد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درهرصورت این بیماری چندساله شایع شده بین خانومها،من خودم پلی کیستیک حادبودم شانس بارداریم تقریباصفرب ...

عه ذخیره اتون کم بود🤔🤔اخه اکثرکسایی که pcoهستن که ذخیره بالایی دارن الان من خودم ذخیره ام ۶وخورده ای هست

2728
خداروشکر که الان باردارید❤❤ ان شاءالله به سلامتی فقط یه سؤال چجوری متوجه شدید حاد بوده؟

بدون دارواصلاپریودنمیشدم،حتی تا۶ماه هم پیش اومدبدون داروپریودنشدم آزمایش ذخیره تخمدان هم دادم که دکترگفت پلی کیستیک حادداری

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
عه ذخیره اتون کم بود🤔🤔اخه اکثرکسایی که pcoهستن که ذخیره بالایی دارن الان من خودم ذخیره ام ۶وخورده ...

نه دیگه چون پریودنمیشدم درآستانه یائسگی زودرس بودم چون ذخیره تخمک پایین بود

ببخشید از کجا متوجه میشه آدم که حاده یا نه؟ از اندازه فولیکول ها؟

بله عزیزم با سونو وباتوجه به سایز تخمدان وکیست های ریز داخل تهمدان که در واقع کیست نیستن همون فولیکول های ریزی هستن که هرماه به خوبی رشد نکردن که به سایز مناسب برسن وبالغ بشن وآزاد شن برای همین تبدیل به کیست های ریز شدن 

2740
بدون دارواصلاپریودنمیشدم،حتی تا۶ماه هم پیش اومدبدون داروپریودنشدم آزمایش ذخیره تخمدان هم دادم که دکت ...

آهان پس فقط با آزمایش ذخیره میشه متوجه حاد بودنش شد؟

من همیشه با تاخیر چند ماه میشدم

بدون دارواصلاپریودنمیشدم،حتی تا۶ماه هم پیش اومدبدون داروپریودنشدم آزمایش ذخیره تخمدان هم دادم که دکت ...

وااای چقدر متفاوت بودید شما

من pco هستم ولی پریودام تنظیمه وذخیره ام بالا ولی فولیکولهام ریزن بدون دارو اصلا فولیکول بالغی ندارم 

پریودامم نهایت یه هفته تا ۱۰روز عقب میفته

اخیییی خداروشکر باردارید الان منم دعا کن با اون فندوق تو دلیت که این ماه باردار بشم

ممنونم ان شاالله شماهم تاآخرپاییزخبرمامان شدنت روبهمون بدی🌺

ممنونم ان شاالله شماهم تاآخرپاییزخبرمامان شدنت روبهمون بدی🌺

قربونت گلم♥️ 

من الان ۱۲پریودمم واز ۸پریودم دارم آمپول میزنم شنبه سونو میشم برای سایزفولیکولام وان شاءالله اگه خوب باشه اقدام میکنم دعام کن بتونم طبیعی باردار بشم 😘😘

2706