2703
2553

کسی میتونه تفسیر کنه؟❤

راستش من نگران آینده ام برا بچه دار شدن ولی دارم پیگیری میکنم از الآن❤

۲۰سالمه و مجردم.

ابعاد رحم گفته طبیعیه.

تصویر یک فولیکول به قطر 26mmدر تخمدان راست مشاهده گردید.

در تخمدان چپ افزایش اکوی استرومال همراه با فولیکول های پریفرال ریز محیطی متعدد به اقطار کمتر از ۱۰mmبه نفع وجود مورفولوژی pcoدر سونوگرافی دیده می شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تخمدان پلی کیستیک داری یاهمون تنبلی تخمدان،درمان نشه بله برای بچه دارشدن به مشکل میخوری نه اینکه باردارنشیامیشی ولی سخت،درمانش ساده ست اول کاهش وزن دوم فعالیت فیزیکی مثل پیاده روی،سوم پرهیزازخوردن سردیجات وترشیجات بخصوص ایام پریودی

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

سلام گلم نگران نباش همه چیز خوبه فقط تخمدان سمت چپت یکم pcoهست که همون به زبان عامیانه یعنی تنبلی داره 

اگه وزنت زیاده یا اضافه وزن داری کم کن وپیاده روی کن 

چیزای با طبع سرد نخور چیزی نمیشه برای بچه دار شدنم مشکلی نداری چون سمت راستت فولیکول عالی داری

2714
سلام گلم نگران نباش همه چیز خوبه فقط تخمدان سمت چپت یکم pcoهست که همون به زبان عامیانه یعنی تنبلی دا ...

عه یعنی فقط یه تخمدان اینجوریه؟!

آخه من پریودام همیشه چند ماه تاخیر میفتاد رفتم سونو دادم.

چرا سمت راستی کار نمیکرد؟😅

مرسی از انرژی مثبتتون❤❤

راستش من اصلا علائم ظاهری بیماری رو ندارم لاغرم ورزش هم میکنم

درهرصورت این بیماری چندساله شایع شده بین خانومها،من خودم پلی کیستیک حادبودم شانس بارداریم تقریباصفربودچون ذخیره تخمکم پایین بود۴سال داروخوردم تاباردارشدم الان۲۱هفته ام

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
Pcoبودین؟

بله عزیزم بارداری رخ میده ولی یه کم تلاش میخواد مثلا من خودم فولیکولهام خیلی ریزن وفقط با دارو وآمپول باید باردار بشم اسفند باردار شدم که سقط شد الان دوباره دارم آمپول میزنم این روزا که اقدام به بارداری کنم 

سعی کن کنترلش کنی 

پیاده روی کن 

ورزش کن .سردیجات نخور وبعدم با مشورت پزشکت متفورمین بخور خبلی برای کنترلش عالیه

راستش من اصلا علائم ظاهری بیماری رو ندارم لاغرم ورزش هم میکنم

عزیزم اگه لاغری وpcoهستی که فقط باید دارو مصرف کنی چون برای کسایی که چاقن راهش لاغر کردنه ولی برای اونایی که لاغرن فقط دارو دکترم اینو بهم گفته

2706