2733
2734
عنوان

دم نوش آویشن برای نوزاد یکساله کسی داده به بچش؟؟؟؟لطفا بیاید مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 16471 بازدید | 29 پست
ممنون عزیزم عنبرنسارا خشک نمیکنه هوای خونه رو؟؟؟

نمیدونم

ما ک گاهی دود میکنیم خداروشکر خیلی تاثیر داره

سرماهم که میخوریم بااون خودمونو خوب میکنیم

دارو اصصصصلا ندید

دکترم نبرید راحت آنتی بیوتیک میدن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
شربت بگیر براش

شربت چی؟؟؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلش چه جوریه؟    

😂😂😂

اونو بازد از جناب الاغ بپرسی

که زنه یا مرد😅

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738

رقیق درست کن براش.زیاد هم نده بهش در حد یه قاشق تا سه وعده

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
ولی جدی به نظرم دودش خوب نیست، مخصوصا برای ریه

بزا بچه فک کنم خوب نباشه درسته دودش برا ریه ممکنه خوب نباشه ولی از سیگار و قلیون ک بدتر نبست عفونتو هم میکشه تازه یکی دوباره فک نککم مشکل پیش بیاره

ولی جدی به نظرم دودش خوب نیست، مخصوصا برای ریه

اتفاقا برای ریه شفاست شفااااا

من پارسال آتفلونزا گرفتم شدیدا درگیر سرفه های بد بودم  ۳ماه سرفه کردم.... ریه هام افتضاح بود انگار عفونت کرده بود

دکتر ک رفتم گفت مشکوک به آسمی

آخرشپناه آوردم به همین پشکل😅

صبح و شب دود میکردم تا این که شکر خدا معجزه شد و من خوب شدم

بزا بچه فک کنم خوب نباشه درسته دودش برا ریه ممکنه خوب نباشه ولی از سیگار و قلیون ک بدتر نبست عفونتو ...

کاملا درست میگی،

ولی کسانی که زمینه آسم یا حساسیت دارند اصلا بهشون نمیسازه،

من خودم اگر دودش بهم بخوره تا یکماه به حال مرگ سرفه میکنم

...
2706