2733
2739

سلام  خانوما توروخدا بیاید کمک ..من الان چن ماهه عقد شدم اوایل عقد متوجه شدم شوهرم تو یوتیوب فیلمای رقص با  س ن نگاه کرده ینی تو سوابق یوتیوب دیدم وقتی دیدم ناخودآگاه زدم زیر گریه شوهرم وقتی دید گریه مو احضار پشیمانی کرد و گف دیگه تکرار نمیشه و خبر نداشته من اینهمه حساس باشم گف وقتی اشکا منو دیده عذاب وجدان گرفته حالا بعد چن ماه من باز یه حس شک تو دلمه همش ازش  میپرسم بازم میبینی یا یه وقت نبینی ک من میمرم اونم میگه ینی تو به من اعتماد نداری؟ینی من من نمیتونم روحرفم وایسم میگه نگران نباش من حرفی بزنم پاش وایمسم ولی چه کنم احساس میکنم عادت کرده و بعضی وقتا شیطون گولش میزنه همش نگرانم همش به این فکر میکنم درضمن بگم شوهرم سنش بالاس ده سال اختلاف دارژم

از دست شماها بوخدا

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بذار نگاه کنه حساس نشو

اذعان پشیمانی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

احضار 😬😬

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706