2733
2739

سلام من پارسال ازمایش دادم عدد تیروییدم ۴بود بعد دوماه قرص خوردم ول کردم دیگه ام دکتر نرفتم امسال برج ۳ازمایش دادم عددش شده بود ۷بازم قرص نخوردم الان دوباره ازمایش دادم شده۳ مگه میشه بی دوادرمون عدد بیاد پایین؟؟؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه ربطی داره شاید تریییدت مثل من هشمیایی شذه

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
عزیزم شما کم کاری داشتی ..حتما حتما پیش دکتر غدد برو .اره منم بدون قرص هی میشد ۵ و بعد میومد ۳ یهو م ...

اره میدونم  ولی چطور خودش پایین بالا میشه؟

2738
عدد نمیدونم‌چیه ولی قرص نهوری اسیبش به خودت میزنی و چاق میشی و زیر گلوت بزرگ‌میش قرص مثل مکمل باید ...

یعنی چطوری

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
عدد نمیدونم‌چیه ولی قرص نهوری اسیبش به خودت میزنی و چاق میشی و زیر گلوت بزرگ‌میش قرص مثل مکمل باید ...

عزیزم من تاحالا تو عمرم چاق نشدم همیشه زیر ۵۰کیلو بودم😐چرا همه چیم انقد عجیبه

منم پارسال تریید داشتم پر کار بعد چند ماه قطع شد احساس کردم گلوم بزرگ شده فتم سنو آزمایش فهمیدم تریید هیشمایی دارم که سیستم ایمنیم افتاد رو تریید که از کار بندازه 

عزیزم من تاحالا تو عمرم چاق نشدم همیشه زیر ۵۰کیلو بودم😐چرا همه چیم انقد عجیبه

بعضیا چاق نمیشن

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
شاید جوابش درست نیست ... دارو بخوری تو یه سطی کنترل میشه بالا پایین نمیشه دیگه 

همشو تو یه ازمایشگاه دادم نمیدونم والا

2706