2733
2734

بچه ها به هیچ عنوان این کارو نکنید مواد شیمیایی شوخی بردار نیست به چند دلیل 

اول اینکه من خودم تخصصم شیمی هست صابونی که به این روش ساخته میشی فوق العاده سمی و خطرناکه چرا؟ چون توی ترکیباتش مواد قلیایی هست (ما سه دسته مواد اسیدی خنثی و قلیایی داریم) و این ماده قلیایی به شدت سوز آور است در مرحله اول بخارش توی چشمتون میره و همچنین جذب قوی داره و در پوست جذب میشه و دوم اینکه همین ماده قلیایی حتی اگر در کوتاه مدت بهتون آسیب نزنه که شک نکنید میزنه، باعث میشه پوست دستتون فنا بره مثل اینکه جوهر نمک مستقیم به دستتون بزنید 

توی شرکت و آزمایشگاه صابون با تیتراسیون و یه سری مواد دیگه از حالت قلیایی به حالت تقریبا خنثی در میارن که در روش تهیه ای که اون خانم گفتن هیچ اشاره ای نشده بود 

خلاصه اینکه به بهانه قیمت کمتر سلامتی خودتونو به خطر نندازید 

میگن چشام سگ داره   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم کدوم تاپیکو میگی ولی مرسی از اطللع رسانیت

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

اخه که چی؟میگه صابون دونه ای ۲۰ هزار تومنه!

ما یه دونه از این مایع ظرفشویی های بزرگ خریدیم ۴۰ هزار ۳ ماهه داریمش....اصلا نمی ارزه از این کارا کنیم!

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2738

@آرشیان   بیا دفاع از خود کن🤣

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706