2733
2739
عنوان

باز هم جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 97 پست
برییین بهش،یه کاری کن دیگه جرات نکنه بگه،میدونی چه تاثیر  بدی رو بچت میزاره این حرف؟

واقعا رو بچه 4ساله؟ فک کردم دخترم نمیفهمه

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمام تا ایشون رو دیدی هزار تا عیب روش بذار حالش جا بیاد چقدر یک نفر میتونه بی فرهنگ و کم فهم و بیشعور باشه 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2728

بگو منتظرم اول تو دماغ پسرت رو عمل کنی اگه خوب شد بعدش من عملش می کنم

یا بگو واه واه مردم همه جاشون عملی و مصنوعی هست فکر کردن ما هم مثل خودشون هستیم ما طبیعی و نچرال دوست داریم

2740

بله خانم اعتماد به نفس بچه رو صفر میکنه داغون میشه دختر شما سرخورده افسرده و منزوی و گوشه گیر میشه 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
اوه باسواد بودن یا خانواده خوبی داشتن یچیزی این دهاتیای منو چرا نمیگی اعتمادبنفس شون رو هزاره، تاپی ...

پس بزن لهش کن .هروقت گفت دماغتوباید عمل کنی بگو توم باید چشاتوعمل کنی خیلیم دماغش قشنگه دیگه م ب بچم چیزی نگو خیلیم جدی یمدتم باهاش سرسنگین شو 

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
پس بزن لهش کن .هروقت گفت دماغتوباید عمل کنی بگو توم باید چشاتوعمل کنی خیلیم دماغش قشنگه دیگه م ب بچم ...

بخدا اون بامن سرسنگین میشه نمیدونم چه فازیه، من یه آدم ساده بدبختم هرچقدرم باهام بد باشن سری بعد میرم بیشتر تحویلشون میگیرم😢😢

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

۴سالشه چرا نمیفهمه ب دخترتم یاد بده بگو هروقت زن عموت گفت دماغتوباید عمل کنی بگه ب توربطی نداره شنگ دوبار دخترت و خودت بزنید توپرش تا ادم شه

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑