2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم این رفتاری که باهام کردن غیر قابل هذمه باید برم❤

نه...ولشون کن....بخاطر اینا اخه شکست نخور بمون....اینا کی ان؟

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2738
خیلی توهین کردن...این تایپیکمو که نی نی یار بترکونه دیگع هیچی بهشون نمیگم لیاقت صادق بودنو ندارن

همون چشم سومی هستی گلم😍

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
نه...ولشون کن....بخاطر اینا اخه شکست نخور بمون....اینا کی ان؟

اشکا ل نداره روزی یک تایپیک حدف نیکنن تا فرداحذف میشه نگران نباش..ب نی نی ۵ هم بگو عزبزم

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
خیلی توهین کردن...این تایپیکمو که نی نی یار بترکونه دیگع هیچی بهشون نمیگم لیاقت صادق بودنو ندارن

خب حیفه کاربریت...گزارش نزنن..خودش نی نی یار حدف میکنه...تا شب ..روزی یکی مینونی...الان کاربریت میترگه..منم همین کاروکردم کاربریم ترکید