2737
2739
عنوان

فقط خانومایی که منو میشناسن بیاین یه نظر بپرسم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بحثی ندارم گلم😘😘😘😘🤩😘🤩🤩

عاشختم🤩😍

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2731
ب نظرم قسما پارو کات کن  وگرنه چهرت مث همیشه دلنشین و جذاب افتاده عزیزم💋💚💯

اخ فدات♥️♥️♥️♥️🙂 چرا قسمت پا کات شه؟ زشت افتاده؟😬

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
کونتو چرا اونوری کردی خخخ چندسالته؟ بهت میخورع 19 20 باشی اره

چطوری کردم معمولی وایسادم دیگه بله بیست سالمه

2738
اخ فدات♥️♥️♥️♥️🙂 چرا قسمت پا کات شه؟ زشت افتاده؟😬

خودت تو عکس خیلی ظریف و لاکچری افتادی 😍😂💚اما کفشت یکم از این طرافت کم میکنه

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
عزیزم عالیه جایی شمارو ندیدم ؟

من از کجا بدونم شما کی هستین😂

من نمیشناسمت ولی اومدم نظر بدم😁

کفشت به تیپت نمیخوره با این تیپ پاشنه بلند با پاشنه ظریف نمیپوشن

و ژست پاهاتم یکم بده چون پاتو خیلی تپل نشون میده

اگه از این بهتر داری اینو نزار

ولی بد نیست در کل

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
خودت تو عکس خیلی ظریف و لاکچری افتادی 😍😂💚اما کفشت یکم از این طرافت کم میکنه

اخ خاک تو سر کفشم اون همه کفش دارم اینو پوشیدم😐😐😐💕😬

2706