2733
2739
عنوان

سه چهارروز قبل از زایمانم برم اپیلاسیون خطرناکه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 32 پست

کسی بوده تا حالا زایمانش یهویی بشه با بدن پرمو بره بیمارستان؟؟؟من خیلی میترسم این اتفاق برام بیفته

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
اره منم همین فکرو با خودم میکنم در عوضش سبک میشم از این همه مو

اره دوسه روز اخر اشکالی نداره.... موهاتم رنگ کن.. چون بعد زایمان پریودی دیگه رنگ نمگییرن.. لااقل رنگ و روت اوکی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی بوده تا حالا زایمانش یهویی بشه با بدن پرمو بره بیمارستان؟؟؟من خیلی میترسم این اتفاق برام بیفته

اونجا برات با ژیلت میزنن...

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
اره دوسه روز اخر اشکالی نداره.... موهاتم رنگ کن.. چون بعد زایمان پریودی دیگه رنگ نمگییرن.. لااقل رنگ ...

رنگ مو ک یه مدته توبه کردم نزنم😅 فقط مشکل ابروهامه دوس داشتم یه قاب ابروی موقت بذارم نمیدونم هست چنین چیزی یا نه

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
2731
2740
منم یکی گرفتم ده بسته کوچیک توش هست با همین قیمت  حوصلم سر میره موهامم ضخیمه حداقل باید ۱۰تا ۱ ...

ده بسته؟ چه مارکی؟ 

مال من سی گل  هس کلا یک پماده برای یکبار

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
ببین باید مرتب بری حمام و ژیلت بکشی

اونجا رو نمیبینم.خیلی سختمه.سنگین شدم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
چرا اخه؟؟؟؟  نمیدونم موقت هست یا نه...

موهام جنس خوبی نداره تا رنگ میکنم باید کوتاه کنم..

مو داشتم تا کمر پرپشت مشکی...مجبور شدم تا شونه هام کوتاه کنم اونقد سوخته بود 😫

دیگه از همون موقع توبه کردم ک دگر رنگ نکنم😂

اونجا رو نمیبینم.خیلی سختمه.سنگین شدم

وای منم...میرم آینه میگیرم تا ببینم کجا رو با پودر بزنم خیلی هم موفق بودم حتما امتحان کن😅

ده بسته؟ چه مارکی؟  مال من سی گل  هس کلا یک پماده برای یکبار

نه بابا اون ک اصلا صرف نداره

اسمش مهنا بستش آبی بزرگه حتما تو عطاریا دیدی.از این پودر موبر بدون مو هستش..هفته ای یبار باید بزنم 

شما هرچند وقت استفاده میکنی؟

ببین باید مرتب بری حمام و ژیلت بکشی

بعد تا روز زایمان تبذیل به یک بوته شوید میشه 😂

2706