2410
2553

ب شدت پرمو شدم این مدت همش با پودر موبر میزدم خیلی معطلی داشت زودم درمیومد سر یک هفته.تو دوران بارداریم میترسیدم برم

حالا میگم برم اپیلاسیون برا دست و پا و بیکینی و زیر بغل حداقل تا یه ماه بعد از زایمان راحت باشم 

بنظرتون خطرناکه؟؟

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک دیدم میرن... فوق چیزی هم بشه یه لاست میری بیمارستان.. دیگه بجه کامل شده نگرانی نداره... فقط اونجا رو نمیدونم میشه یا نه... ولی یادمه رفته بودم یه خانومی اومده بود بعد من باردار بود

2720

نمیدونم والا واسه بارداری ضرره یا نه ، ولی حیف نیس لیزر هیچوفت پشیمون نمیشم ازین ک لیزر کزدم راااحت😑

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2714
والا من تازه موبر خریدم چقدر گرونه یک بسته ۲۹ تومن 

منم یکی گرفتم ده بسته کوچیک توش هست با همین قیمت 

حوصلم سر میره موهامم ضخیمه حداقل باید ۱۰تا ۱۲ دقیقه بمونه تا همه رو ببره

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
اگه قبلن میرفتی برو بالاخره با دردش اشنایی اگه هیچ وفت نرفتی ن نرو

اره فک کنم چهار بار قبلش رفتم بعدم لیدوکایین میزنم برا بیکینی زیر بغل ک دردشو نفهمم

من ک دیدم میرن... فوق چیزی هم بشه یه لاست میری بیمارستان.. دیگه بجه کامل شده نگرانی نداره... فقط اون ...

اره منم همین فکرو با خودم میکنم در عوضش سبک میشم از این همه مو

2706