2733
2739
عنوان

خانومای شوهردوست بیاید،فقط شوهردوستالطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 88 پست
من اصلا صبح بلند نمیشم🙊 از تو همون تخت یه بوس میفرستم و بابای تمام اونم اگ بیدار بشم

وای باز خوبه تو بوس می‌فرستی من آنقدر خسته ام ازم سوال پرسید امروز گفت چندتا نون بگیرم با انگشت نشونش دادم اصلا ما نداشتم چشمامو باز کنم 

موفق باشی مرد من 

😁چیزی به ذهنم نرسید 😁

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت من صبحا باید برم سرکار باید بیدار شم☹️⁩

من قبلا ک سرکار میرفتم زودتر از شوهرم میزدم بیرون اصلا چشاشم باز نمیکرد🥴 الان باز من یه بوس میفرستم

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
2731
منم اینطوریم😂😂😂😂ولی این روزادیگ بیدارمیشم چون ازحال و روزش خبردارم وگرنه توروزای عادی نه

خوبه میتونی من اصلا نمیتونم از خواب دل بکنم خودش میدونه ناراحت نمیشه  دیگه

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎

عزیزم ایشالله مشکلتون حل بشه

جملات انگیزشی بخون من نمیدونم چی بگی بهشون دقیقا ولی این یادت نره زندگی یعنی جنگیدن و مبارزه. هنر مبارزه مهمه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740

میتونی روی کاغذ براش جملات قشنگ بنویسی و وقتی داره میره بیرون بدی بهش که توی ماشین بخونه، این جملات میتونه قدردانی از زحماتش باشه، یا تشکر از خصلت های خوبش یا حرف های عاشقانه. به نظرم جملات روی کاغذ بهتر پیاده میشن تا با گفتن.

2706