2733
2734
متولد ٧٠ هستى ١٣ ساله ازدواج كردى؟

نه گلم ...۱۳ سال قبل ازسال ۷۰ بدنیا اومدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگه نمیخوای ارشد بگیری... اخه هنوز بچه هستی خودت.. خگحداقل 24 سالت بشه

درس ک ن دیگه چون فایده نداره تو ایران دارم ی کاری رو شروع میکنم میگم خوبه بچه بیارم از آب و گل درآد ک بعد نیوفته تو اوج کارم شوهرمم میگه برات پرستار میگیرم اگر بخای کار کنی

2728

ببین شرایط خودت چیه

آمادگی روحی و جسمی داری یا نه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
درس ک ن دیگه چون فایده نداره تو ایران دارم ی کاری رو شروع میکنم میگم خوبه بچه بیارم از آب و گل درآد ...

بچه مادر میخواد عزیزم پرستار نمیخواد.. حابا بازم به شما و شرایطتتون بستگی داره من 78 هستم اصلا به بچه فکر نمیکنم تا حدداقل لیسانسم بگیرم بعد

2740
جوینده یابنده است...ما تمام خانومای فامیلمون شغل دولتی دارن و شاغن

من از شغل دولتی بیزارم وضع مالیمم خوبه احتیاج به پول ندارم ولی دوست دارم کار کنم حالا نمیدونم فقط کی بچه بیارم میترسم دیگه بچه دار نشم چون ۴ ساله عروسی کردم

من متولد71 هنوز مجردم.😐

یکم صبر کن از زندگی دو نفره لذت ببر،بعد که بچه بیاد حسرت نخورید.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
من از شغل دولتی بیزارم وضع مالیمم خوبه احتیاج به پول ندارم ولی دوست دارم کار کنم حالا نمیدونم فقط کی ...

منم بخاطر وضعیت مالی نمیگم بخاطر همین ک زن شاغل باشه خوبه میگم... اها شما خیلی زود ازدواج کردین.. بزار دانشگاهت تموم کن بجه بیار

2706