2737
2739
عنوان

دماي پايه بدن در اوايل بارداري

3388 بازدید | 28 پست

دوستان اگه اطلاعاتي داريد اطفا كمكم كنيد

من از سه شنبه هفته پيش تا الان كه پنج شنبست دماي پاييه بدم بالا رفته و صبح زود كه از خوابلند ميشم يا ٣٦/٩يا ٣٧

در صورتي كه هميشه ٣٦بود الان ٨ماه هست و من پريودم خيلي منظم نيست ولي ماه پيش عقب انداختم و اين ناه ٦م بايد ميشدم كه نشد طرفاي سوم ي بي بي چك زدم ي خط خيليييي كم رنگ رو تي افتاد ولي الان ندارم بي بي  چك 

راستش قبلا هم بي بي مثبت شده بود ولي كاذب بود واسه همين نميزنم خيلي

حالا به نظرتنن باردارم؟همش هوس غذا دارم و حس ميكنم موهاي بدنم خيلي زود تر از هميشه رشد كرده بعد ش هي سردم ميشه گرمم ميشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من قبل اینکه موعد پریود بشه و بدونم باردارم دمای بدنم پایین اومده بود و دائم میلرزیدم 

سلام عزیزم تو الان پنج هفته ای؟ منم پنج هفتم منم هی سرد میشد بدنم هی گرم میشد. سونو رفتی؟ 

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺
2731
سلام عزیزم تو الان پنج هفته ای؟ منم پنج هفتم منم هی سرد میشد بدنم هی گرم میشد. سونو رفتی؟ 

برا شما هم شیاف پروژسترون و آسپیرین تجویز شد؟من از وقتی مصرف میکنم خواب الودگی و بی حالیم خوب شده

اره دقیقا اینجوریم.الانم زیر پتوام.دکترم گفته اول اذر بیا سونو

چقد دیر واسه من یه هفتع دیگه گفته. اصلا سونو نرفتی تا الان؟ علائم چی داری

برا شما هم شیاف پروژسترون و آسپیرین تجویز شد؟من از وقتی مصرف میکنم خواب الودگی و بی حالیم خوب شده

من شیاف پروژسترن و قرص امگا3 و یدوفولیک و ویتامین د 1000 میخورم

2738
چقد دیر واسه من یه هفتع دیگه گفته. اصلا سونو نرفتی تا الان؟ علائم چی داری

نه همون موقع که تستم مثبت شد با سونو نگاه کرد گفت فعلا زوده ساک دیده نمیشه.ویار اصلا ندارم سینه سمت چپم درد میکنه گاهی میلرزم از سرما گاهی گرمم میشه.میلی به شیرینی و ترشی ندارم فقط میوه و نمک میخورم با کباب.بدن درد هم داشتم که خوب شدم.شما چطور؟

2706