2737
2739
عنوان

بهترین دکتر زنان در رشت

2626 بازدید | 17 پست

به نظرتون کدوم دمتر زنان بهترینه تو رشت

تعداد رای : 5
نظرسنجی
دکتر کیمیا شادمانی
2
40%
دکتر عبداللهیان
3
60%
دکتر نفیسه مویدنیا
0
0%
دکتر شرف الدین
0
0%
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکتر فرشته فکور هم پزشک خوبیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2742
ظهیری

خیلی نوبت دهیش بده😔 من چند بار رفتم و ساعتها نشستم و با ۳ نفر دیگه همزمان ویزیت شدم... درباره بارداری هم شنیدم تا سه ماهگی فقط کنترلت میکنه بعد میفرستت پیش ماما 

با اجازه استارتر یه مرکز لیزر خوب تو رشت هم معرفی کنین که جواب گرفته باشین

اسم مطب دکترش نسیم نقاش صورتگر بود

ولی کسی که لیزر میکنه شباهنگ درویشیه 

کارشون خیلی خوبه

الکساندرا کوترا سرد اسم دستگاهشه و من بعد از ۸ جلسه خیلی شیک جواب گرفتم و راضیم

الان سالی یه بار یاد اوری میرم

2740
برای بارداری رفتین؟ بعد دیگه نرفتین؟ 

نه برای بارداری نبود 

مشکل زنانه داشتم 

دیگه خوب شدم نرفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خیلی نوبت دهیش بده😔 من چند بار رفتم و ساعتها نشستم و با ۳ نفر دیگه همزمان ویزیت شدم... درباره باردا ...

ظهیری و صدری چندتا چندتا ویزیت میکنن . این دکتری که من پیشش میرم بخاطر کرونا ویزیت دهیشو محدود کرده واینکه تک تک ویزیت میکنه و وقت میزاره واسه مریض

والا خواهر من ۶ سال پیش مهرافزا رفت و ۴ سال پیش ظهیری نتیجه نگرفت ، آخرش رفت پیش دکتر سمیرا شیاری  ، تشخیص داد برای خواهرم نارسایی دهانه رحم ، بعد عمل سرکلاژ شد یعنی دهانه رحم شو و دوخت که بچه دیگه نیوفته ، بعد ۱۰ سال بچه دار شد خواهرم خود همین دکتر سمیرا شیاری توی فامیلی سزارینش کرد ، تشخیصش محشره و کار سزارینش بی نظیره ، کلی دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا توی اطاق معاینه اش هست ،مطب ش توی رشت - خیابون نواب - روبروی رادیولوژی دکتر سمنانی هست ، ساختمان صابر ، اگر کسی هست حامله نمیشه یا نازایی طولانی داشته و نا امید شده بره پیشش نتیجه میگیره ، ایشالا خدا به همه کمک کنه مادر بشن شماره شو براتون میذارم شاید یکی نتیجه بگیره منو و بچه هامو دعا کنه 

شماره مستقیم مطب :   ۳۲۱۳۳۲۴۳-۰۱۳

شماره مستقیم منشی : ۰۹۹۰۶۰۵۲۶۹۳

2706