2737
2734
عنوان

کاربر انتقام هستم رو ب چ جرمی تعلیق کردید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 80 پست

بابا من این کاربرو میشناسم بنده خدا اصفهانی ام هس همونیه ک همش نگران شوهرش بود با ماشین خراب میرف بار میبرد . خدایی بعضیا جو زیادی میدین

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
 کاربر انتقام هستم از من تقاضا کردن براشون تاپیک بزنم ایشون فقط از بدبختیاش گفته از شوهر نادون ...

شما از کجا میشناسیشون☹

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربر انتقام هستم از من تقاضا کردن براشون تاپیک بزنم ایشون فقط از بدبختیاش گفته از شوهر نادون ...

توی یه چنتا از تاپیکاش دیده بودم نفرین میکنه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728

عزیزم نی نی یار گفتن که ایشون انگار چند تا کاربری داشته و باهاشون از بقیه پول می گرفته 

منم خیلی تو فکرشم خصوصا پسرش

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2738
بابا من این کاربرو میشناسم بنده خدا اصفهانی ام هس همونیه ک همش نگران شوهرش بود با ماشین خراب میرف با ...

تنها جایی ک میومد درددل میکرد اینجا بود و هر سری ام میپریدین بش ک بسه کل زندگیتو ریختی تو سایت . خوب نیا بخونگزارشتون واسه چیه ک ترکوندینش

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
عزیزم نی نی یار گفتن که ایشون انگار چند تا کاربری داشته و باهاشون از بقیه پول می گرفته  منم خی ...

یعنی چی؟ 

پول بابت چی؟ 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙