2726

کاربر انتقام هستم رو به چه جرمی تعلیق کردید تنها کاری که از دستش برمیاد پشت در نی نی سایت بچه ها رو لایک کنه

جریان چیه؟!

خدا هست🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به جرم لایک کردنه فراوان 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

لنتی منم لایک میکنه معروف شد الکی الکی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

کاربر انتقام هستم از من تقاضا کردن براشون تاپیک بزنم ایشون فقط از بدبختیاش گفته از شوهر نادون عصبی معتاد بچه پرخاشگر تنهایی نداشتن فامیل و کسوکارو...😣

خدا هست🙂
2706