2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب نمیدونستم ممنون 

نسکافه شکلات کاکائویی اینها باعث میشه بعد عمل مخصوصا اگر از نخاع بیحس بشی عوارض بعد عمل مثل سردرد وسنگینیه سر را کاهش میده 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731

فقط یادت نره بعد از سزارین به هیچ وجه سرت رو بالا نیاری و اصصصصصلا تکون ندی

اگه رعایت نکنی همون لحظه اتفاقی نمیفته اما به مرور در روزهای اینده دچار سردرد های وحشتناک میشی

از بس که این موضوع جا افتاده و عادی بود هیچ کس بهم گوشزد نکرده بود منم رعایت نکردم یکی دو روز بعد ، از سردرد شدید مردم و زنده شدم و چند روز هم طول کشید تا خوب بشم  

انشاالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم  

ممنون ک گفتی

به سلامني زايمان كني 😘نترس همه سختيش فقط يك شبه اونم بهترين شب زندگيت ميشه مطمعن باش

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2740
منم عزیزم.چشم حتما

سلام عزیزم 

ان شاا... به سلامتی بغلت بیاد و حال هر دوتون خوب و عالی باشه 

لطفا موقع زایمان برای منم دعا کن که کوچولومون سالم باشه و سالم و راحت بیاد بغل مون 

اسمم زهراست یادت نره، دعام کنی 

عزیزدلم خوندن سوره ی ذاریات باعث زایمان آسون میشه ان شاا...

سلام عزیزم  ان شاا... به سلامتی بغلت بیاد و حال هر دوتون خوب و عالی باشه  لطفا موقع زایم ...

سلام گلم سلامت باشی

انشاالله تو و نی نی خوشگلت هم سالم باشید رو چشمم حتما حاجت روا باشی

متولد 74 ام عزیزم تو آخرین سونوگرافی وزن دخترم 2700بود ولی شکمم میل 7_8ماهه هاست کوچولوئه.بله خودم ...

منم 73 ام 

سونوگرافی چند هفته؟

وزنت چقد بالا رفته؟

من تو اولی 28 تا و تو دومی 22 تا اضافه کرده بودم