2733
2734
عنوان

سقط جنين

157 بازدید | 10 پست

سلام من ٦ هفته باردار بودم كه ١٠ عدد قرص سايكوتك مصرف كردم الان نزديك يك هفتست كه خون ريزي دارم

ديروز رفتم دكتر گفت كه جفت سقط نشده و بايد عمل شي كسي هست كمكم كنه من خيلي ترسيدم 

آيا با مصرف دوباره قرص سايكوتك سقط نميشه؟

تعداد رای : 3
نظرسنجی
سقط با قرص سايكوتك
1
33%
سقط با ساكشن
2
66%
سقط با عمل هيستروسكوپ
0
0%

قرار بود با قرص بشه همون اول میشد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه جوری با اون همه قرص سقط نشد این قرصا رد خور نداره.من خواهرم برا اینکه جنین ۸هفته قلب نداشت با قرص سقط کرد.البته میدونی اول ۴ تا قرص گزاشت بعد رفته بود سونو دیده بود نیوفتاده.دکتر بهش گفته بود قرص رو درست نزاشتی باید کاملا بزاری ته....بعد دوباره ۴تا گزاشت با این ۴تا سقط شد

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2738